Квитки Види квитків Цінник квитків Пасажиру Заяви Бюро обслуговування клієнта УМТ м. Любліні Точки продажу квитків Рекламації операцій з використанням білетоматів Пільги на проїзд Правила та статути Перевірка квитків Перевезення інвалідів Публічні замовлення Європейські проекти Розвиток східної Польщі УМТ у Любліні Про УМТ Контакт Політика приватності Для біженців з України
trasa linii 74 Szukaj innej: linii Autobusy 1 2 3 4 5 6 7 8 11 12 13 14 15 16 17 18 20 21 22 23 24 25 26 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 42 44 45 47 50 52 54 55 57 70 73 74 78 79 85 DL 301 302 303 904 912 917 922 Bia Gaj Zie Trolejbusy 150 151 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 950 Nocne N1 N2 N3 Oglądasz rozkłady obowiązujące od 2024-04-27
Kierunek Dworzec Lublin Ulica Przystanek Nr przystanku CIECIERZYN Ciecierzyn - Żulin 02 7372 CIECIERZYN Ciecierzyn - Żulin II NŻ 02 7362 CIECIERZYN Ciecierzyn - Żulin III NŻ 02 7352 ŁAGIEWNIKI Łagiewniki NŻ 04 7344 KOLONIA PLISZCZYN Kolonia Pliszczyn II NŻ 02 7332 KOLONIA PLISZCZYN Kolonia Pliszczyn NŻ 02 7322 RUDNIK Marianówka NŻ 02 7312 RUDNIK Rudnik 02 7302 DOŻYNKOWA Narcyzowa 02 1592 DOŻYNKOWA Bluszczowa 02 1662 DOŻYNKOWA Laurowa 02 1582 DOŻYNKOWA Kosynierów 02 1572 AL. SPÓŁDZIELCZOŚCI PRACY Dożynkowa 02 1872 AL. SPÓŁDZIELCZOŚCI PRACY Związkowa 02 1862 AL. SPÓŁDZIELCZOŚCI PRACY Olimp 02 1852 AL. SMORAWIŃSKIEGO Szwedzka NŻ 01 1941 AL. SMORAWIŃSKIEGO Rondo Kamińskiego 01 1511 SZELIGOWSKIEGO Młodej Polski 01 1521 ELSNERA Żywnego 02 1602 AL. KOMPOZYTORÓW POLSKICH Skrzypcowa 02 1332 AL. KOMPOZYTORÓW POLSKICH Orfeusz 02 1322 AL. KOMPOZYTORÓW POLSKICH Oratoryjna 02 1312 AL. KOMPOZYTORÓW POLSKICH Paganiniego 04 1304 CZECHOWSKA Czechowska 02 1252 LESZCZYŃSKIEGO Wieniawa - stadion 02 1232 AL. RACŁAWICKIE KUL 02 5902 LIPOWA Ogród Saski 01 1001 LIPOWA Lipowa - cmentarz 01 1071 AL. PIŁSUDSKIEGO MPWiK 01 3401 AL. PIŁSUDSKIEGO Targi Lublin 01 3411 DWORCOWA Dworzec Lublin 55 3425 Kierunek Dworzec Lublin od Rudnik Kościół Ulica Przystanek Nr przystanku RUDNIK Rudnik - kościół 02 7292 RUDNIK Rudnik 02 7302 DOŻYNKOWA Narcyzowa 02 1592 DOŻYNKOWA Bluszczowa 02 1662 DOŻYNKOWA Laurowa 02 1582 DOŻYNKOWA Kosynierów 02 1572 AL. SPÓŁDZIELCZOŚCI PRACY Dożynkowa 02 1872 AL. SPÓŁDZIELCZOŚCI PRACY Związkowa 02 1862 AL. SPÓŁDZIELCZOŚCI PRACY Olimp 02 1852 AL. SMORAWIŃSKIEGO Szwedzka NŻ 01 1941 AL. SMORAWIŃSKIEGO Rondo Kamińskiego 01 1511 SZELIGOWSKIEGO Młodej Polski 01 1521 ELSNERA Żywnego 02 1602 AL. KOMPOZYTORÓW POLSKICH Skrzypcowa 02 1332 AL. KOMPOZYTORÓW POLSKICH Orfeusz 02 1322 AL. KOMPOZYTORÓW POLSKICH Oratoryjna 02 1312 AL. KOMPOZYTORÓW POLSKICH Paganiniego 04 1304 CZECHOWSKA Czechowska 02 1252 LESZCZYŃSKIEGO Wieniawa - stadion 02 1232 AL. RACŁAWICKIE KUL 02 5902 LIPOWA Ogród Saski 01 1001 LIPOWA Lipowa - cmentarz 01 1071 AL. PIŁSUDSKIEGO MPWiK 01 3401 AL. PIŁSUDSKIEGO Targi Lublin 01 3411 DWORCOWA Dworzec Lublin 55 3425 Kierunek Rudnik/Ciecierzyn-Żulin Ulica Przystanek Nr przystanku DWORCOWA Dworzec Lublin 52 3422 LUBELSKIEGO LIPCA '80 Arena Lublin NŻ 02 3452 AL. PIŁSUDSKIEGO Targi Lublin 02 3412 AL. PIŁSUDSKIEGO MPWiK 02 3402 LIPOWA Lipowa - cmentarz 02 1072 AL. RACŁAWICKIE Ogród Saski 03 1003 AL. DŁUGOSZA KUL 01 5901 LESZCZYŃSKIEGO Czechowska 01 1251 AL. KOMPOZYTORÓW POLSKICH Paganiniego 01 1301 AL. KOMPOZYTORÓW POLSKICH Oratoryjna 01 1311 AL. KOMPOZYTORÓW POLSKICH Orfeusz 01 1321 ELSNERA Żywnego 01 1601 SZELIGOWSKIEGO Młodej Polski 02 1522 AL. SMORAWIŃSKIEGO Rondo Kamińskiego 02 1512 AL. SPÓŁDZIELCZOŚCI PRACY Morzyckiej 01 1841 AL. SPÓŁDZIELCZOŚCI PRACY Olimp 01 1851 AL. SPÓŁDZIELCZOŚCI PRACY Związkowa 01 1861 DOŻYNKOWA Dożynkowa 03 1873 DOŻYNKOWA Goździkowa 01 1681 DOŻYNKOWA Bluszczowa 01 1661 DOŻYNKOWA Narcyzowa 01 1591 RUDNIK Rudnik 01 7301 RUDNIK Marianówka NŻ 01 7311 KOLONIA PLISZCZYN Kolonia Pliszczyn NŻ 01 7321 KOLONIA PLISZCZYN Kolonia Pliszczyn II NŻ 01 7331 ŁAGIEWNIKI Łagiewniki NŻ 03 7343 CIECIERZYN Ciecierzyn - Żulin III NŻ 01 7351 CIECIERZYN Ciecierzyn - Żulin II NŻ 01 7361 CIECIERZYN Ciecierzyn - Żulin 01 7371
Знайди зупинку Bus stop list Street list Select line: Autobusy 1 2 3 4 5 6 7 8 11 12 13 14 15 16 17 18 20 21 22 23 24 25 26 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 42 44 45 47 50 52 54 55 57 70 73 74 78 79 85 DL 301 302 303 904 912 917 922 Bia Gaj Zie Trolejbusy 150 151 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 950 Nocne N1 N2 N3